Atok regenerační krém Attopic 50 ml

Objem
50 ml

• Krém je SUPER a ta jeho vůně

• Opravdu pomáhá

Vyzkoušela jsem hodně přípravků na atopickou pokožku různých značek a cenových kategorii. Ovšem tento krém předčil mé očekávání. Atopickou pokožku krásně zklidní, zmírní svědění, zvláční suchou kůži a pomalu hojí. Voní po bylinkách a mírně chladí. Je nutno aplikovat několikrát za den. Děkuji za tento výrobek. A vřele doporučuji těm, co bojují s atopickou pokožkou.

• výborný

Konzistence
krémy
Objem
50 ml

Krém Attopic Original AÖK je díky své jemnosti vhodný pro pokožku citlivou, zarudlou, svědivou, celkově podrážděnou škrábáním v důsledku atopického ekzému. Osvědčil se zejména při ošetření podrážděné dětské pokožky. Při použití tohoto krému dochází k promaštění, zvláčnění a zklidnění pokožky. U silně podrážděné a svědící pokožky může docházet po aplikaci v prvním okamžiku k přechodnému pocitu pálení, který rychle ustupuje. Pleť se již po několika minutách jeví jako klidná, bez palčivých projevů. Pro dosažení maximálního úspěchu je vhodné zpočátku preparát aplikovat vícekrát denně. Po zklidnění pokožky je vhodné pokračovat v aplikaci dvakrát denně, a to ráno a večer ještě několik dní. Krém je lehce vstřebatelný, má příjemnou vůni a konzistenci. Díky jemnosti a příjemné vůni je velice oblíbený u dětí. Pro dosažení kompletní péče o pokožku poškozenou atopickým ekzémem se doporučuje doplnit ji o koupel s koupelovým olejem Meduňkovým, především na noc.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 4 020xDalší informace
Skladem • Více variant55 Kč100 % • 2 060xDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt

• Krém je SUPER a ta jeho vůně

• Opravdu pomáhá

• výborný
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 4 020xDalší informace
    Skladem • Více variant55 Kč100 % • 2 060xDalší informace

• pomáhá
    • konzistence
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

Udělal se mi ekzém kolem rtů a tak jsem zkusila tento krém. Je celkem vyhovující, ale musím ho střídat s jelením lojem, na mě je málo mastný.

• Pomáhá
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

zatím s ním nemáme zkušenosti

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Na mé hodně citlivé ruce nemůžu používat, hned po prvním použití mě ruce svěděly. Víckrát jsem již nezkoušela. První výrobek který mě zklamal, jinak jsou všechny výrobky ATOK výborné.
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Příliš aromatický, pro atopicka nepoužitelný.

První zkušenost, bohužel, neměla jsem možnost vyzkoušení vzorku.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Naprostá spokojenost krém zabral hned druhý den!!!

Krém mi doporučila jiná maminka na ekzem na obličeji miminka.Krém zabral hned druhý den!!Lehounce se roztírá a krásně voní po bylinkách.Doporučuji pro plet s projevy ekzemu