Atok regenerační krém Attopic 100 ml

• Téměř okamžitý účinek
    • Příjemná vůně
    • Potlačuje svědění ekzematické kůže
    • Dobře se aplikuje, nezanechává mastné skvrny, konzistence je příjemná
    • Koupila jsem malé balení :-) vzala jsem na zkoušku 100 ml, po 10 dnech máme polovinu pryč, používáme ho ale já a dvě dcery na celé tělo

• skvěle zklidňuje pokožku
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

Svěží vůně s dominujícím jalovcem. Používala jsem na obličej při výsevu alergické kopřivky a za 2 dny jsem měla již normální a nesvědící kůži bez kopřivky. Častěji krém používám na ruce kvůli atopickému ekzému a je neskutečné jak hydratuje a hojí.

Značka
Konzistence
krémy
Objem
100 ml

Krém Attopic Original AÖK je díky své jemnosti vhodný pro pokožku citlivou, zarudlou, svědivou, celkově podrážděnou škrábáním v důsledku atopického ekzému. Osvědčil se zejména při ošetření podrážděné dětské pokožky. Při použití tohoto krému dochází k promaštění, zvláčnění a zklidnění pokožky. U silně podrážděné a svědící pokožky může docházet po aplikaci v prvním okamžiku k přechodnému pocitu pálení, který rychle ustupuje. Pleť se již po několika minutách jeví jako klidná, bez palčivých projevů. Pro dosažení maximálního úspěchu je vhodné zpočátku preparát aplikovat vícekrát denně. Po zklidnění pokožky je vhodné pokračovat v aplikaci dvakrát denně, a to ráno a večer ještě několik dní. Krém je lehce vstřebatelný, má příjemnou vůni a konzistenci. Díky jemnosti a příjemné vůni je velice oblíbený u dětí. Pro dosažení kompletní péče o pokožku poškozenou atopickým ekzémem se doporučuje doplnit ji o koupel s koupelovým olejem Meduňkovým, především na noc.

• Téměř okamžitý účinek
    • Příjemná vůně
    • Potlačuje svědění ekzematické kůže
    • Dobře se aplikuje, nezanechává mastné skvrny, konzistence je příjemná

• skvěle zklidňuje pokožku

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Můj oblíbený krém na ruce, nádherně voní, zklidní a léčí ekzém.

• Velmi příjemné pro atopiky
  • , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Velmi dobre snasen na problematickou pokožku

• Konzistence a vune
    • Uzka lahvicka 100ml je nestabilni a porad se prevraci.

Nemohu uplne rict, jestli funguje nebo ne. Kazdy, kdo bojuje s ekzemem, vi, ze je to nekdy dobre, nekdy spatne, i se stejnym vyrobkem. Ale struktura kremu je nemastna a prijemna, narozdil od jinych vyrobku tohoto typu, takze se muze mazat i pres den bez umasteni obleceni. A myslim, ze se zmirnilo svedeni. Soudim jen subjektivne, ekzem maji moje deti.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

Uzasny krem na ekzem, popraskanou a vysusenou pokozku. Behem 2 dnu mi odstranil ekzem na zapestich. Pokozka je po jeho pouziti uzasne jemna.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

Attopic používám hodně let. Osvědčil se mi použít hned při podráždění pokožky. Pomáhá okamžitě. Kůže přestane svědit a zarudnutí zmizí.

• , zakoupeno v Kosmetika Atok

• Mám ho poprvé. Zdá se být dobrý.
    • Nevím

Zdá se být dobrý, ale nemám s ním delší zkušenost.