Argital hypoalergenni krém na obličej s violkou 50 ml

BALENÍ 50 ml JAK POUŽÍVAT Po vyčištění pleti obličeje a krku naneste malé množství krému a jemně vetřete lehkými krouživými pohyby. Používejte ráno a večer nebo podle...
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 29 102 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta94 Kč88 % • 280 093 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 51 636 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč97 % • 18 437 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 511 895 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta78 Kč100 % • 848 recenzíDalší informace

S retinolem
S přírodními oleji
S ceramidy

• , zakoupeno v Cosmetica Natura

Tento jemný krém mám poprvé. Po několika použití jsem spokojený.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Trpím na pigmentové skvrny, proto jsem většinou používala krémy pro tento typ pleti. Po všech těch chemických složkách v těchto produktech mám pleť velmi citlivou i s pigmentovými fleky. Tento hypoalergenní krém mi pleť krásně hydratuje a zklidňuje. Dokonce mi ulevuje od pupínků a červených flíčků na tvářích a pod očima po nošení roušek a respirátorů. Přes noc se pleť sjednotí a hojí. Na pleti je příjemný velmi jemně voní a je to přírodní bio produkt. Jsem velmi spokojená.... a zůstanu u něj.

• jediný krém, který mi nepůsobí problémy - vysušení, červenání, akné
    • Nevoní nijak hezky, ale alespoň v něm nejsou zbytečné parfemace - pro citlivky dráždivé latky

Jsem ráda, že mi byl doporučen

S přírodními oleji
S ceramidy

BALENÍ 50 ml

JAK POUŽÍVAT

Po vyčištění pleti obličeje a krku naneste malé množství krému a jemně vetřete lehkými krouživými pohyby. Používejte ráno a večer nebo podle potřeby.

POPIS

Tento krém HYDRATUJE A ZMĚKČUJE PLEŤ A ČINÍ JI PRUŽNĚJŠÍ. Je vhodný I PRO TU NEJCITLIVĚJŠÍ POKOŽKU se sklonem k alergické reakci. Doporučuje se PŘI PODRÁŽDĚNÍ PLETI, AKNÉ, VYRÁŽKÁCH

A DERMATITIDÁCH. Díky violce trojbarevné a gelu ze zeleného jílu

PŮSOBÍ EUDERMICKY a je k pokožce MIMOŘÁDNĚ ŠETRNÝ.

UPOZORNĚNÍ

Neobsahuje konzervanty. 100% z celkového složení je přírodního původu. Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech -

LAV. Neobsahuje kvartérní amonné soli ani jiné syntetické látky (konzervanty, vůně, barvy..), minerální oleje a GMO. Neobsahuje žádné živočišné složky - Vegan.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Cosmetica Natura

Tento jemný krém mám poprvé. Po několika použití jsem spokojený.

• jediný krém, který mi nepůsobí problémy - vysušení, červenání, akné

Jsem ráda, že mi byl doporučen

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 10 627 recenzíDalší informace

• pro přecitlivělou pleť trpící ekzémy, akné, vyrážkami, rosaceou
    • bez parabenů, silikonů, vůně, chemie
    • hydratuje, změkčuje
    • šetrná péče, zklidňující účinky
    • kvalita - vysoká cena mi nevadí!
    • stojí za vyzkoušení!

na rosaceu v obličeji je skvělý! nepálí, neštípe, ani nijak nedráždí. konečně se můj obličej neloupe a můžu si být sebou zase jistá. je lehoučký na roztírání a rychle se vsákne do pleti. bez chemie - přírodní, výborná kvalita, vyšší cena mi nevadí, ráda si připlatím! doporučuji!

• , zakoupeno v Šťastný Králíček

• Jemný krém, který opravdu hydratuje.

Mám problémy s dermatitidou a po namazání tohoto krému jsem měla pleť opravdu jemnou a bez podráždění nebo vyrážky. Opravdu hydratuje. Jsem s ním maximálně spokojená :-)