Argital hydratační a výživný krém s ylang ylangem 50 ml

BALENÍ 50 ml JAK POUŽÍVAT Na obličej a krk, pro všechny typy pleti. Může být používán ráno jako hydratační krém a večer jako krém výživný. POPIS Tento krém díky obsaženým...
Garantovaný nákup z ProdejParfemu.cz

Bio
Bez parabenů
Bez silikonů

• , zakoupeno v Cosmetica Natura

Krém používám cca 5 let a jsem s ním velmi spokojená.
    Nemám problematickou pleť. Krém splnil má očekávání.
    Mé pleti "chutná":)

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

• Hezky voní
    • Dobře s roztírá
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Přírodní složení
    • Na mě příliš silná vůně
    • Nevhodný pro alergiky a citlivou pleť

Nevhodný pro alergiky, doufala jsem, že přírodní složení mi nebude vadit, ale krém má poměrně výraznou vůni. Po namazání obličeje jsem začala kýchat a nemůžu používat. Takže doporučuji spíše pro toho, kdo netrpí žádnou alergií a nemá citlivou pleť.

Značka

JAK POUŽÍVAT

POPIS

Tento krém díky obsaženým výtažkům poskytuje RÁNO PLETI

HLUBOKOU HYDRATACI, VEČER PAK PLEŤ VYŽIVUJE A CHRÁNÍ PŘED

PŮSOBENÍM VOLNÝCH RADIKÁLŮ, které jsou hlavní příčinou stárnutí pokožky. Čisté esenciální oleje podporují AKTIVNÍ

REGENERAČNÍ PROCESY, pokožku OSVĚŽUJÍ A TONIZUJÍ. Gel ze zeleného jílu dodává pleti MINERÁLNÍ LÁTKY.

UPOZORNĚNÍ

Neobsahuje konzervanty. 100% z celkového složení je přírodního původu. Výrobek ani jeho složky nejsou testovány na zvířatech -

LAV. Neobsahuje kvartérní amonné soli ani jiné syntetické látky (konzervanty, vůně, barvy..), minerální oleje a GMO.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Cosmetica Natura

Krém používám cca 5 let a jsem s ním velmi spokojená.
    Nemám problematickou pleť. Krém splnil má očekávání.
    Mé pleti "chutná":)

• , zakoupeno v Krásná Každý Den

• Hezky voní
    • Dobře s roztírá
  • , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Přírodní složení
    • Na mě příliš silná vůně
    • Nevhodný pro alergiky a citlivou pleť

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• - velmi dobrá roztíratelnost
    • - skvělá hydratace pleti
    • - příjemná vůně
  • , zakoupeno v Fyto-kosmetika.cz

• výživný krém
    • dobře hydratuje
    • je poměrně hutný

Doporučuji spíše jako noční krém. Krásně vyživý a hydratuje bez zanechání pleti mastné.
    Vůně je poměrně intenzivní, ale zvykla jsem si na ni - pro někoho citlivého na vůně to může být příliš...

- příjemná vůně
    - dobře se roztírá
    - vhodný podklad pod make-up

- úžasná vůně
    - příjemný pocit po rozetření
    - bez utrpení zvířat a přírody
    - bez palmového oleje