Ahava denní hydratační krém pro smíšenou pleť 50 ml

Garantovaný nákup z AHAVA.CZ

Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč8 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Značka
krémy
Objem
50 ml

• , zakoupeno v AHAVA.CZ

• Dostatěčně hydratuje bez pocitu mastného filmu na pokožce.
    • Rozjasní pleť.
  • , zakoupeno v AHAVA.CZ

• s Ahavou jsem pracovala už jako kosmetička a byla jsem naprosto spokojená a klientky také.

Žádné alergické reakce, krém se krásně vstřebá, zanechává pocit lehkosti. Úžasná kosmetika. Doporučuji všem!

• lehké složení
    • nevtíravá vůně
    • -

Velmi příjemný krém pro každodenní použití, pod make-up nebo smíchat s MU jako BB krém. Nenechává mastný film a zároveň hydratuje pokožku.

Značka
Konzistence
krémy
Objem
50 ml

Vaše pleť potřebuje hydrataci k tomu, aby se cítila a vypadala tak, jak nejlépe může. Dodejte své pleti extra dávku hydratace v podobě tohoto lehkého gelového krému. Svěží textura se okamžitě vstřebává a dlouhodobě hydratuje pleť. Určeno pro smíšenou pleť, vhodné i pro citlivou.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta50 Kč100 % • 805 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v AHAVA.CZ

• Dostatěčně hydratuje bez pocitu mastného filmu na pokožce.
    • Rozjasní pleť.

• lehké složení
    • nevtíravá vůně
    • -

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta50 Kč100 % • 805 recenzíDalší informace

• + krásně voní
    • + nezanechává na pleti žádný film
    • + po nenesení mám pocit příjemné hydratace
    • NIC

krém používám již dlouho, občas ze zvědavosti vyzkouším jiné značky, i dražší, ale prozatím jsem se vždy vrátila k tomuhle

• , zakoupeno v AHAVA.CZ

• Mám krém Ahava ráda, občs si ho kupuji.

Krém Ahava (i jiné výrobky) je opravdu výborný, pleť po jeho používání vypadá svěže.

• , zakoupeno v AHAVA.CZ

Pleť je po použití lepší, póry menší a tolik se neleskne.

• , zakoupeno v AHAVA.CZ

• Lehký krém. Po nanesení mám výborný pocit hydratace a čistoty. Netvoří na pleti žádný film, nestahuje.

Naprosto mi vyhovuje.

• , zakoupeno v AHAVA.CZ

• Udržuje pleť hebkou a to i mém věku.
    • nic.

Obdržela jsem před lety jako dárek krabičku AHAVA krému na obličej přímo od Mrtvého moře. Později jsem objevila kontakt na tuto firmu.

• , zakoupeno v Beauty kosmetika

• lehký krém,mírně matující
    • pletˇ je vláčná,vypadá mladistvěji
    • trochu zvláštní vuně

dobrý krém,stojí za vyzkoušení